Biurko Wapanachki

1 426,83 zł
Brutto Dostawa 7 dni


Jej ujmujący, minimalistyczny design sprawia, że skupia na sobie uwagę. 
Miejsce gdzie się znajduje nabiera charakteru.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Półka Wapanachki w naturalnej dębowej odsłonie to indywidualistka. Jej ujmujący, minimalistyczny design sprawia, że skupia na sobie uwagę. Miejsce gdzie się znajduje nabiera charakteru. Idealna na książki, ozdoby oraz przedmioty codziennego użytku.

Wapanachki przyjdzie do Ciebie starannie zapakowana w ekologiczny, bawełniany worek z haftem, który z pewnością przyda Ci się jeszcze nie raz.

Każdy mebel marki momPappy jest zabezpieczony ekologicznym i bezpiecznym olejo-woskiem. Pozwala on drewnu oddychać i wydobywa jego naturalne piękno.

Półkę należy przymocować do litej ściany.

 

Z jakich materiałów jest zrobiona?

Półka Wapanachki zrobiona jest w 100% z drewna dębowego

 

Jaki jest czas oczekiwania?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wyjątkowej jakości, dlatego czas potrzebny na wykonanie półki Wapanachki wynosi 10 dni

 

Jakie jest maksymalne obciążenie półki?

Półkę można obciążyć do 1 kg

Opis

Wymiary
120x100

Formularz kontaktowy

momPappy jest dostarczany do Polski i całej Europy, z wyjątkiem Islandii i Cypru. 
Koszty transportu są obliczane na podstawie kategorii wybranych artykułów, a także adresu dostawy.

Koszt tej przesyłki jest zapisany w budżecie w momencie zakupu w sklepie internetowym.

Darmowe koszty dostawy dla zamówień BEZ MEBLI:

Hiszpania: 500 zł 
Europa *: 300 € 
* Darmowa dostawa nie dotyczy wysp, Grecji i Norwegii.

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem web@mompappy.com, aby uzyskać więcej informacji na temat punktów sprzedaży i dystrybutorów w tych krajach. Dziękuję Ci.

Standardowe warunki dostawy:

  • Dostawy nie obejmują usługi montażu.
  • Wszystkie dostawy są dokonywane na adres pocztowy. Nasza usługa nie obejmuje dostaw od drzwi do drzwi.
  • Klienci muszą być obecni pod wskazanym adresem i godziną.
  • W przypadku nieobecności przewoźnik wyśle ​​przypomnienie, a klient będzie miał 5 dni na usunięcie towaru pod adresem wskazanym w notatce.
  • Dostawa odbywa się w 4 godzinnym przedziale czasowym.
  • Jeśli z jakiegoś wyjątkowego powodu przesyłka zostanie opóźniona, skontaktujemy się z Tobą przez e-mail lub telefonicznie.
  • W recepcji mebli upewnij się, że wszystkie elementy zostały dostarczone w dobrym stanie. Jeśli wykryjesz jakieś nieprawidłowości, zrób notację na liście przewozowym.

W razie wątpliwości lub jeśli nie masz jeszcze czasu na uważne zbadanie produktu, zanotuj następujące informacje w dowodzie dostawy: "POTRZEBUJESZ DO BADANIA" wraz z Twoim podpisem. Dlatego wszelkie nieszczęśliwe wypadki zostaną rozwiązane znacznie szybciej.

Firma momPappy nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu, jeśli klient nie przestrzega tych instrukcji.

Potwierdzając niniejsze Warunki, klient zgadza się zapłacić opłatę pocztową w przypadku zwrotów za niekompletne lub niepoprawne adresy, a także przesyłki nieodebrane na czas.

Jeżeli druga przesyłka jest niezbędna, koszty będą naliczane na rachunek klienta. momPappy nie ponosi odpowiedzialności za koszty wynikające z drugiej wysyłki. 

UWAGA

Aby uniknąć uszkodzenia zawartości, nie przekłuwaj ani nie rozcinaj skrzynki.

Firma momPappy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane niewłaściwym rozpakowaniem.

Pozycje dostawy

Termin odbioru zależy od adresu dostawy i zakresu od 2 do 5 dni roboczych. Małe, nieporęczne przesyłki mają krótszy czas dostawy.

Te czasy są przybliżone i zależą od przewoźnika. W żadnym wypadku momPappy nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia pozostające poza naszą kontrolą.

Zamówienia na artykuły dostępne w magazynie są wysyłane w ciągu 24 godzin od zamówienia, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00 (z wyjątkiem świąt i od 1 sierpnia do 21 sierpnia).

Zamówienia na artykuły, które nie są dostępne na magazynie, mają czas dostawy od 2 do 10 tygodni, zgodnie z artykułem. Te czasy są przybliżone i zależą od naszych dostawców.

Aby uzyskać więcej informacji przeczytaj nasze warunki i skontaktuj się z naszą obsługą klienta:

OBSŁUGA KLIENTA momPappy

Od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 13:30 i od 14:30 do 18:00 
Numer telefonu Obsługa klienta: +48 506 062 362 
E-mail obsługa klienta: web@mompappy.com