Zangażwanie w rozwój naszych dzieci

Pracujemy właśnie nad system stymulacji układu proprioceptywnego wraz z opracowanie koncepcji multisensorycznych produktów sensorowych połączonych otwartą platformą. Struktura systemu polączona będzie z interfejsem komunikacyjnym

Zabawki i meble z czujnikami sensorycznymi, które pachną i zmieniają temperaturę to tylko niektóre produkty które niedługo przekażemy Wam do testowania. Tekstylia, które uciskają – czucie głębokie – aplikacja,którą przygotowujemy steruje naciskiem połączona będzie z jądrem systemu.

Tekstylia terapeutyczne do drenażu limfatycznego - sensoryczne stymulowanie układu proprioceptywnego, czyli czucia głębokiego. Nacisk ubranka łagodzi pobudzenie, wycisza, rozluźnia, poprawia koncentrację. .

Wzrok

Słuch

Smak

Węch

Dotyk

Zamieniamy foremkę na formę

Design nie musi iść na kompromis z potrzebami naszych dzieci. Pionierskie produkty momPappy są pełne atrakcji oraz innowacyjnej konstrukcji, która łączy godziny doskonałej zabawy i wyjątkowy, nowoczesny wygląd inspirowany nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie projektowania. Nasze produkty to idealnie połączenie natury i niezrównanej różnorodności.

Drewno z nieograniczoną
odpowiedzialnością, naturalnie

Każdy produkt, który Ci dostarczymy powstaje z najlepszych, naturalnych materiałów. Do naszych designów podchodzimy równie poważnie, jak do środowiska, dlatego do każdego zamówienia możesz od nas w prezencie dostać sadzonki drzew tak, by zachować idealną równowagę - tę samą, którą kochasz w naszych produktach.