Manufaktura z rodzinnym designem

momPappy to nie tylko wyjątkowe wzornictwo, ale też niezrównana jakość. We wszystkich naszych projektach wykorzystujemy najwyższej klasy produkty: drewno - suszone, strugane, klejone i odporne na warunki atmosferyczne, które nie skręca się, nie pęka i nie pracuje.

Cała konstrukcja tworzona jest tak, byś mogli cieszyć się nią przez dziesięciolecia - wszystkie belki, deski i udźwigi łączników przygotowujemy z zapasem, który zapewnia nadzwyczajną wytrzymałość. Dzięki temu masz gwarancję, że stworzone przez nas konstrukcje będą, rok po roku, wyglądały tak samo, jak w dniu, w którym zostały zamówione.

Perfekcjonizm

Harmonia

Bezpieczeństwo

Kontrola

Ludzie

Zamieniamy foremkę na formę

Design nie musi iść na kompromis z potrzebami naszych dzieci. Pionierskie produkty momPappy są pełne atrakcji oraz innowacyjnej konstrukcji, która łączy godziny doskonałej zabawy i wyjątkowy, nowoczesny wygląd inspirowany nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie projektowania. Nasze produkty to idealnie połączenie natury i niezrównanej różnorodności.

Drewno z nieograniczoną
odpowiedzialnością, naturalnie

Każdy produkt, który Ci dostarczymy powstaje z najlepszych, naturalnych materiałów. Do naszych designów podchodzimy równie poważnie, jak do środowiska, dlatego do każdego zamówienia możesz od nas w prezencie dostać sadzonki drzew tak, by zachować idealną równowagę - tę samą, którą kochasz w naszych produktach.